Číst dál...

Vážíme si toho, že můžeme být jedním z partnerů Burzy filantropie 2024 pro okres Chrudim. Už máme vybrané své favority z řad neziskovek. Více také na https://www.burzafilantropie.cz/.

Číst dál...

Pravděpodobně jste zaznamenali hojně probíranou novelu zákoníku práce č. 281/2023 Sb., která vnesla do pracovněprávních vztahů mnoho změn v oblasti dohod (DPP, DPČ), práce z domova, rozvržení pracovní doby, a dalších. Poněkud bez povšimnutí ovšem zůstalo nové ustanovení zákoníku práce § 324a, které s účinností od 1. 1. 2024 v oblasti stavebnictvízakotvuje ručení dodavatele za mzdové nároky zaměstnanců jeho poddodavatelů. Na co si tedy dát pozor a jak danou situaci právně ošetřit? 

Číst dál...
Již tento týden se zúčastníme workshopu na téma Právni poradenství pro neziskový sektor.
Takže, pokud máte zájem a jste z neziskového sektoru, dorazte a připojte se! Budeme sdílet tipy, triky a spoustu dobrých rad i odpovídat na Vaše dotazy. Plus, je to skvělá příležitost se setkat a sdílet zkušenosti.
 
Podrobnosti naleznete v příloze. 
 
Číst dál...      Číst dál...
Číst dál...
Vážíme si Vašeho velkého zájmu o pracovní snídani na téma whistleblowing! Byla to skvělá příležitost pro sdílení zkušeností, nápadů a postupů v této důležité oblasti. Vaše aktivní účast a zájem o toto aktuální téma nás těší.

Číst dál...

Zveme Vás na pracovní snídani na téma WHISTLEBLOWING pro ty, co nestíhají.

NOVÝ ZÁKON JE ÚČINNÝ OD 1. 8. 2023! Nestihli jste se připravit na novou legislativu ohledně whistleblowingu? Nejste si jistí, jaké povinnosti z ní pro vaši společnost vyplývají? Přijďte s námi posnídat a získejte jasné odpovědi! V rámci naší snídaně se zaměříme na whistleblowing PRAKTICKY, STRUČNĚ a JEDNODUŠE a poradíme Vám, jak na to.

Číst dál...

Jste z východních Čech a hledáte práci v regionu? Pak máme nabídku přímo pro Vás! Advokátní kancelář Anny Frantalové, sídlící přímo v centru Pardubic na třídě Míru, hledá nové členy týmu na pozici advokátní koncipient/ka. Preferujeme uchazeče s předchozí praxí (i studentskou) v oboru civilního práva.

Číst dál...

Nakupování online je dnes zcela běžné. Ne všichni ale přesně vědí, kdy a za jakých podmínek mohou zboží zakoupené přes internet vrátit a na co si dávat z právního hlediska pozor. Poslechněte si další díl Radioporadny na Českém rozhlase Pardubice, hostem byla advokátka JUDr. Anna Frantalová, Ph.D.

Odkaz je zde: https://pardubice.rozhlas.cz/zakon-na-nakupovani-pres-internet-pamatuje-provereny-e-shop-si-ale-musi-kazdy-9090488

Číst dál...
Číst dál...Naše kancelář byla opět zařazena do ročenky Významné advokátní kanceláře roku. Jsme rádi, že i letos můžeme být v té nejlepší společnosti. 
Je to pro nás ocenění i závazek, aby naše služby pro Vás byly i nadále co nejlepší!